مهرام یک گام تا قهرمانی لیگ برتر بسکتبال

دیدار سوم فینال لیگ برتر بسکتبال با برتری با برتری مهرام مقابل شهرداری تبریز به پایان رسید.

رویداد۲۴ -دیدار سوم فینال لیگ برتر بسکتبال با برتری با برتری مهرام مقابل شهرداری تبریز به پایان رسید. دیدار سوم فینال لیگ برتر بسکتبال، عصر امروز در تهران برگزار شد که در آن مهرام و شهرداری تبریز در سالن آزادی به مصاف هم رفتند.
امتیاز اول را یاکوب با یک پرتاب سه امتیازی برای مهرام کسب کرد اما شهرداری با درخشش پولکو و سه امتیازی های این بازیکن ۲۱-بر ۱۷ کوارتر نخست را برنده شد.
در کوارتر دوم دو تیم پایاپای پیش رفتند و مهرام با حضور وحید دلیرزهان نبض بازی را در اختیار گرفت، اما همین بازیکن در دقایق آخر با مصدومیت بیرون رفت.
پولکو که سه امتیازی های مرگ باری را روانه سبد مهرام می کرد پس از دریافت سومین خطایش تعویض شد تا در نهایت مهرام ۳۲ بر ۲۸ برنده کوارتر دوم شود.
شهرداری تبریز در کوارتر سوم بارها از توپ هایی که بازیکنان مهرام لو دادند، استفاده کردند و در ضد حملات بیش از ۱۰ امتیاز کسب کردند. دو بار با پرتاب های پولن و رضایی فر مهرام بازی را بع تساوی کشاند، اما در نهایت این کوارتر را ۲۴ بر ۲۱ برنده شد.
کوارتر چهارم اوج حساسیت بازی بود و هر لحظه برنده و بازی تغییر می کرد.
دو دقیقه مانده بود که مهرام ۴ امتیاز از حریفش پیش بود و دو تیم در چند حمله خود نا موفق بودند که رضایی فر با دو امتیاز به این قائله پایان داد و در نهایت این مسابقه با برتری ۹۴ بر ۹۱ مهرام به پایان رسید.
دیدار چهارم فردا برگزار می شود و مهرام در صورت برتری و با کسب سومین برد قهرمان خواهد شد.

Let’s block ads! (Why?)