اظهارات شکرریز درباره مطالبات محمدرضایی از استقلال

وکیل عباس محمدرضایی از احتمال کسر ۳ امتیاز از استقلال در لیگ قهرمانان آسیا خبر داد.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :
آرش شکرریز وکیل عباس محمدرضایی درباره پیگیری مطالبات این بازیکن از طریق محمدرضا داورزنی معاون وزیر ورزش و جوانان بیان کرد:

AFC پرونده عباس محمدرضایی را به کمیته انضباطی اش ارجاع داده است و باشگاه استقلال برای فرار از محرومیت باید به سرعت مطالبات ۱۲۶ میلیون تومانی عباس محمدرضایی را پرداخت کند اما مسئولان این باشگاه به تذکر AFC بی توجه هستند و حتی به نامه دبیرکل فدراسیون فوتبال، رئیس سازمان لیگ، مسئول کمیته صدور مجوز حرفه ای و حتی حراست فدراسیون فوتبال اهمیت نمی دهند.

او عنوان کرد:

اگر مطالبات محمدرضایی پرداخت نشود احتمال دارد AFC این تیم را بین ۵۰ تا ۷۰ هزار دلار جریمه و حتی سه امتیاز از استقلال در لیگ قهرمانان آسیا کسر کند.

شکرریز ادامه داد:

برهمین اساس من چهارشنبه هفته پیش به دیدار محمدرضا داورزنی رفتم و او دستور داد به صورت فوری پرونده محمدرضایی مختومه و مطالبات او پرداخت شود اما با وجود دستور معاون وزیر ورزش و جوانان باز هم مسئولان باشگاه استقلال به این موضوع اهمیتی نمی دهند.

آرش شکرریز وکیل مهاجم اسبق استقلال در پایان خاطر نشان کرد:

این موضوع که استقلال در حسابش پول ندارد، قبول نمی کنم چراکه حامی مالی به تازگی به حساب این باشگاه پول واریز کرده است و باید مطالبات محمدرضایی پرداخت شود.

Let’s block ads! (Why?)