رضایت مدیران روسونری از عملکرد گتوزو

به گزارش ورزش۱۱، باشگاه آث میلان در اندیشه تمدید قرارداد جنارو گتوزو است تا سرمربی فعلی خود را برای مدتی طولانی تر در سن سیرو نگه دارد.
طبق ادعای سایت توتو مرکاتو وب ایتالیا، مسئولان روسونری از روند رو به پیشرفت تیم با هدایت هافبک سابق این تیم رضایت دارند و به همین دلیل قصد دارند به او قراردادی جدید پیشنهاد کنند که این مرد ایتالیایی را تا پایان فصل ۲۰-۲۰۱۹ در کادر فنی قرمزومشکی پوشان حفظ می کند.
گتوزو پیش از اخراج وینچنزو مونتلا هدایت تیم جوانان باشگاه میلان را برعهده داشت و در ماه نوامبر با ارتقای درجه، سرمربی تیم اصلی باشگاه شد.
او شروع ضعیفی در این تیم داشت اما این اواخر تیمش جان گرفته و با کسب ۵ برد و ۳ تساوی در سری A و جام حذفی ایتالیا توانسته لبخند را به لب هواداران میلان برگرداند.
میلان شب گذشته موفق شد میزبانش اسپال را با نتیجه ۴ بر صفر شکست دهد و با نمایشی که در این بازی ارائه کرد، نظر مالکان چینی باشگاه برای تمدید قرارداد هافبک سابق تیم ملی ایتالیا جلب شده است.
سایت ورزش ۱۱، بصورت کاملا خصوصی فعالیت می کند و هیچگونه وابستگی به ارگان و یا سازمان دولتی ندارد، جهت حمایت از این سایت مردمی، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

Let’s block ads! (Why?)