همدانی: به آینده استقلال در لیگ قهرمانان آسیا خوشبینم/استقلال در سخت ترین گروه

دریافت خبر : دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۸

همدانی: به آینده استقلال در لیگ قهرمانان آسیا خوشبینم/استقلال در سخت ترین گروه

همدانی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا در خصوص دیدار استقلال تهران و الریان قطر، گفت: بازی بسیار سختی مقابل الریان خواهیم داشت و متاسفانه استقلال امسال در سخت ترین گروه ممکن قرار گرفته است.
وی ادامه داد: تمام تیم های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا با برنامه در مسابقات حاضر می شوند و در کنار این مساله بازی کردن در کشور ثالث مقابل نمایندگان عربستان مشکلات ما را دوچندان کرده است.
عضو کمیته فنیباشگاه استقلال تهران، گفت: هواداران ما یار دوازدهم تیم هستند و اگر داخل خانه بازی می کردیم، شرایط بسیار متفاوت بود. عربستانی ها با آگاهی از این وضعیت شرایط امروز را رقم زدند و ما هم نتوانستیم کاری انجام دهیم.
وی تصریح کرد: از آینده استقلال در لیگ قهرمانان آسیا نا امید نیستیم و خوشبختانه «وینفرد شفر» سرمربی تیم آگاهی بسیار خوبی از تیم های آسیایی دارد.
همدانی اظهار کرد: مطمئن باشید با این روندی که تیم در پیش گرفته استقلال وضعیت خوبی دارد و نباید این تیم را برای صعود از گروه خود بدون شانس بدانیم.
وی افزود: شفر باید با توجه به شرایط تمرینی خود بازیکنان را انتخاب کند و مطمئن باشید او آماده ترین نفرات را راهی میدان خواهد کرد. خوشبختانه شفر در چیدمان های خود بسیار موفق عمل کرده و این یکی از نکات مثبت در بازی های استقلال بوده است.
عضو کمیته فنی باشگاه استقلال و بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال ایران در خصوص شانس نمایندگان ایران برای صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا، گفت: باشگاه های ما باید فعلا به فکر صعود از گروه خود باشند و بعد از آن با برنامه ریزی دقیق تر به دنبال قهرمانی در آسیا باشیم.
تیم فوتبال استقلال تهران در گروه چهار لیگ …

اخبار پیشنهادی:

همدانی: به آینده استقلال در لیگ قهرمانان آسیا خوشبینم/استقلال در سخت ترین گروه

Let’s block ads! (Why?)