بازگشت هیجان به فوتبال اروپا

بازگشت هیجان به فوتبال اروپا

ایران اکونومیست –
به گزارش ایران اکونومیست؛ رقابت های این فصل لیگ قهرمانان اروپا بیست و یکم شهریورماه شروع و مرحله گروهی این رقابت ها پانزدهم آذرماه با شناسایی ۱۶ تیم منچستریونایتد انگلیس، بازل سوییس، پارسی سن ژرمن فرانسه، بایرن مونیخ آلمان، آ.اس رم ایتالیا، چلسی انگلیس، بارسلونا اسپانیا، یوونتوس ایتالیا، لیورپول انگلیس،سوویا اسپانیا، منچسترسیتی انگلیس،شاختار دونتسک اوکراین،بشیکتاش ترکیه،پورتو پرتغال،تاتنهام انگلیس و رئال مادرید اسپانیا به پایان رسید و این رقابت ها وارد مرحله حذفی شد.
در شب نخست این مرحله و در دو دیدار همزمان بازل سوییس با منچسترسیتی و یوونتوس با تاتنهام به میدان می روند و با یکدیگر دیدار خواهند کرد.
تیم بازل سوییس درحالی به دیدار منچستر سیتی انگلیس صدرنشین فعلی رقابت های لیگ برتر انگلیس می رود که این تیم دربهترین شرایط خود قرار دارد و شکست این تیم با این شرایط بسیار دشوار است.
از این رو، در خوش بینانه ترین حالت مناسب ترین نتیجه ای که می توان برای این تیم پیش بینی کرد، کسب یک تساوی خانگی برابر حریف قدرتمند خود است که به آن دل خوش کرده و امیدوار باشند.
و اما در دومین دیدار تیم های آماده تاتنهام و یوونتوس با یکدیگر روبه رو می شوند، دو تیم در حال حاضر در لیگ های داخلی کشورشان وضعیت خوبی دارند و از نظر فنی می توان گفت تقریبا در یک سطح قرار دارند و این موضوع می تواند تقابل دو تیم را دیدنی کند.
از خاطر نبریم دو تیم خط حمله بسیار کوبنده ای دارند، در یک سو «هری کین» و یارانش و در دیگر سو «گونزالو» و «هیگواین» آماده قرار دارد و به طور حتم غفلت از این بازیکنان نتایج جبران ناپذیری را برای حریف بدنبال خواهد …

اخبار پیشنهادی:

بازگشت هیجان به فوتبال اروپا

Let’s block ads! (Why?)