العین در تهران شکست خواهد خورد/ شفر فقط یک نگرانی دارد

العین در تهران شکست خواهد خورد/ شفر فقط یک نگرانی دارد
پیشکسوت استقلال گفت: با توجه به روند رو به رشدی که استقلال در هفته های گذشته به دست آورده می تواند العین را در تهران شکست دهد.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز ، علیرضا اکبرپور در خصوص تساوی دو بر دو آبی پوشان برابر العین امارات گفت: یک بازی کاملا منطقی، بابرنامه و به دور از احساسات را از استقلال شاهد بودیم. شفر برای لحظه به لحظه بازی برنامه داشت و به نوعی برنده این دیدار شد اما متاسفانه داوری ضعیف سه امتیاز را از استقلال گرفت تا آبی پوشان از بابت صعود خیالشان راحت شده باشد.
وی تاکید کرد: در تمام خطوط استقلال عالی ظاهر شد، درون دروازه حسینی عملکرد فوق العاده ای داشت و با مهار ضربه پنالتی و توپ برگشتی و مهار چند حمله خطرناک دیگر العین نشان داد این روزها بی دلیل نیست دروازه بان اول استقلال شده و شایستگی اش را به رخ همگان کشیده است.
اکبرپور در خصوص خط دفاع استقلال هم گفت: جز یک اشتباه در دقایقی دیگر مدافعان استقلال عملکرد قابل قبولی داشتند و اجازه گلزنی به حریف را ندادند تا خاطرات تلخ فصل گذشته لیگ قهرمانان برایمان تداعی شود. در خط هافبک هم جباروف و امید ابراهیمی در روزهای اوج به سر می برند و حضور دو بازیکن جوان به اسم اسماعیلی و باقری کمربند میانی استقلال را محکم کرد تا برنامه های تاکتیکی العین توسط این چهار بازیکن در خط میانی بر هم زده شد. در خط حمله هم باید از یک مهاجم تازه به خدمت گرفته شده صحبت کنیم که هنوز نیامده توانسته حرفه ای بودن خود را به همه نشان داده و با گل های پی در پی که برای استقلال چه در لیگ داخلی و چه در لیگ قهرمانان زده است حالا به یک چهره محبوب تبدیل شده. تیام یک مهاجم باهوش و وقت شناس است و می داند چطور از توپ هایی که برای او ارسال می شود به بهترین وجه استفاده کند.
اکبرپور در خصوص دیدار دوشنبه هفته آینده استقلال برابر العین …

اخبار پیشنهادی:

العین در تهران شکست خواهد خورد/ شفر فقط یک نگرانی دارد

Let’s block ads! (Why?)