شفر قبل از عید تمدید می کند

نتایج بسیار خوب استقلال و البته نمایش بسیار مطلوبی که ارائه می کند، باعث شده تا تمدید قرارداد وینفرد شفر به یکی از مطالبات هواداران این تیم بدل شود.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :
مطالبه ای که البته کاملاً هم به جا و منطقی تلقی می شود چون تیمی که شبیه یک لشکر شکست خورده بود را شفر تحویل گرفت و حالا همان مجموعه را به چهره ای مدعی و مصمم بدل کرده که در جام حذفی فینالیست است، در لیگ قهرمانان آسیا صدرنشین گروهش تلقی می شود و در لیگ برتر نیز به طور جدی دنبال کسب عنوان نایب قهرمانی و تکرار عنوان فصل گذشته است.
مدیران استقلال در رابطه با قراداد شفر مدعی هستند همه چیز را سر فرصت جلو می برند ولی از وقتی مطرح شده که شفر برای تمدید قراردادش پیغام داده بود اما کسی در باشگاه آن را به طور جدی دنبال نکرد، قضیه سر و شکل دیگری به خود گرفت. واقعیت امر این بود که استقلالی ها ترجیح می دادند تا قبل از شهرآورد سراغ تمدید قرارداد نروند اما پس از بردن الهلال و پرسپولیس حالا قطعاً در صورت حفظ شفر باید حسابی سر کیسه را برایش شل کرد.گفته می شود شفر قبل از عید تمدید می کند البته فعلاً استقلالی ها نمی خواهند در این رابطه حرف صریح زده و تاریخ دقیق بدهند ولی میان بازیکنان شایعه فوق دهان به دهان می چرخید البته تمدید قرارداد شفر می تواند بزرگترین خرید استقلال باشد چرا که شفر با بازیکنانی که خودش نخریده بود یک فصل رویایی را در استقلال گذراند.
و حال کمتر کسی است که او را تمجید نکند حتی منتقدان او در ابتدای فصل حال از او تمجید می کنند خبر تمدید قرارداد شفر می تواند بهترین خبر ممکن برای هواداران استقلال باشد.
خبرورزشی

Let’s block ads! (Why?)