وحید امیری با مسوولان پرسپولیس به توافق رسید

وحید امیری به تمدید با پرسپولیس نزدیک تر شد. امیری که در پایان بازی های همین فصل قراردادش با باشگاه پرسپولیس به پایان می رسد به طور ضمنی با مسوولان این باشگاه به توافق رسید.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :
وحید امیری که پیش از بازی با الوصل با مسوولان باشگاه صحبت هایی در مورد تمدید قراردادش انجام داده بود، در دیدار با الوصل نیز عملکرد خیلی خوبی داشت. امیری در مجموع ۳۳ پاس سالم داشت که در کل ۳/۸۹ درصد در این مورد موفق عمل کرده است. امیری که پنج سانتر را داشته، ۱۶ برد تن به تن را پشت سر گذاشته که در شش نبرد موفق بوده است. امیری با شش تکل از ده نمره صاحب ۲/۷ شده که این می تواند نمره نسبتا خوبی برای او در آخرین بازی پرسپولیس باشد.
آنطور که در مورد امیری باخبر شدیم او برای تمدید قرارداد با پرسپولیس یک انگیزه دیگر هم دارد. وحید که دوست صمیمی علیرضا بیرانوند است، این را می داند که بیرانوند با توجه به قراردادش با پرسپولیس در این تیم می ماند و همبازی بودن با بیرانوند دلیل دیگری است که امیری را مجاب به ماندن در پرسپولیس می کند.
شنیده ها از باشگاه پرسپولیس حکایت از آن دارد که پس از بازی برگشت سرخ ها مقابل الوصل، مسوولان باشگاه مذاکرات شان را با امیری دنبال می کنند. گفته می شود که امیری به طور ضمنی برای تمدید قرارداد موافقت کرده و اگر پرسپولیس رقم پیشنهادی اش را به رقم مورد نظر امیری نزدیک تر کند، آن وقت خیال برانکو هم از بابت ماندن امیری در پرسپولیس راحت می شود.

Let’s block ads! (Why?)