راشفورد اگر زیر نظر دی بوئر تمرین می کرد، باختن را می آموخت

سرمربی شیاطین سرخ در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش با سویا جواب تندی به انتقادات دی بوئر داد.

به گزارش فانوس ، ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل سویا در دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا جواب تندی به انتقادات فرانک دی بوئر، بازیکن هلندی سابق بارسلونا مبنی بر رشد نکردن مارکوس راشفورد زیر نظر آقای خاص نشان داد.
 او گفت: از بدترین مربی تاریخ لیگ برتر انگلیس شنیدم گفته برای راشفورد خوب نیست زیر نظر من کار کند. اگر او زیر نظر دی بوئر تمرین می کرد، یاد می گرفت چگونه ببازد، چون این هلندی همیشه بازنده بوده. همیشه سعی کرده ام بهترین تمرین و آموزش را به جوانان تیم بدهم. راشفورد تعداد بازی های زیادی انجام می دهد و مشکلی ندارد. مهم ترین موضوع، کسب تجربه است و مارکوس هم تجربه کسب می کند. هیچ کس انتظار نداشت او مقابل لیورپول بازی کند و دیدید که خیلی هم خوب بازی کرد.
 او درباره بازی با سویا افزود: بازی با سویا از رقابت شنبه گذشته هم مهم تر است چون در مرحله حذفی یک رقابت اروپایی برگزار می شود و همه چیز در یک بازی شکل می گیرد.وقتی تیمی به جمع ۸ تیم برتر لیگ قهرمانان می رسد، هر احتمالی برایش وجود دارد. حالا یک اسم پیش روی من است و آن هم سویا نام دارد. می دانم صعود سخت خواهد بود. اگر صعود کنیم، به تیم های بزرگ اروپایی برخورد می کنیم و از این جهت هیج ترجیح یا منعی نداریم.

Let’s block ads! (Why?)