لیگ برتر فوتبال|تساوی یک نیمه ای پرسپولیس و پارس جنوبی

لیگ برتر فوتبال|تساوی یک نیمه ای پرسپولیس و پارس جنوبی
نیمه نخست دیدار پرسپولیس و پارس جنوبی جم با نتیجه تساوی خاتمه یافت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم ، دیدار تیم های پرسپولیس و پارس جنوبی جم از هفته بیست وهشتم لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۹ امروز (چهارشنبه) در ورزشگاه آزادی آغاز شد که نیمه نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.
ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، محمد انصاری، شجاع خلیل زاده، صادق محرمی، شایان مصلح، احمد نورالهی، فرشاد احمدزاده، محسن ربیع خواه (کمال کامیابی نیا – ۴۱)، وحید امیری، بشار رسن و علی علیپور.
ترکیب پارس جنوبی:محسن فروزان، محمد طیبی، ایمان سلیمی، شهرام گودرزی، فرشاد محمدی مهر، میثم نقی زاده، حسین پورامینی، مهدی زبیدی، روح الله سیف اللهی، محمد نوری و ابراهیم صالحی.
دقیقه ۱۹: پاس ارسالی احمد نوراللهی به مقابل دروازه پارس جنوبی در حضور پرتعداد مدافعان این تیم، به علی علیپور رسید که چرخش و ضربه این بازیکن راهی به دروازه محسن فروزان نداشت و از بالای دروازه به بیرون رفت.
دقیقه ۲۰: فرشاد احمدزاده در محوطه جریمه پارس جنوبی اقدام به حرکت انفرادی کرد و توپ را در حالتی بین شوت و پاس به دهانه دروازه انداخت، اما نه کسی بود که از این توپ استفاده کند و نه توپ به سمت دروازه رفت تا این موقعیت هم برای پرسپولیس بی ثمر باشد.
دقیقه ۳۵: مهدی زبیدی از پشت محوطه جریمه پرسپولیس اقدام به شوتزنی کرد که بیرانوند به راحتی توپ را در اختیار گرفت.
دقیقه ۴۳: فرشاد احمدزاده به دلیل خطایی که در میانه میدان روی پورامینی انجام داد، با کارت زرد جریمه شد.
دقیقه ۴۵: شوت میثم نقی زاده در حمله همه جانبه بازیکنان پارس جنوبی و روی پاس رو به عقب زبیدی یک کرنر برای این تیم به همراه داشت.

اخبار پیشنهادی:

لیگ برتر فوتبال|تساوی یک نیمه ای پرسپولیس و پارس جنوبی

Let’s block ads! (Why?)