پورموسوی: شانس و اقبال از ما دور شده است

پورموسوی: شانس و اقبال از ما دور شده است

به گزارش ایسنا، سید اکبر پورموسوی سرمربی تیم فوتبالفولاد خوزستان در نشست خبری بعد بازی با ذوب آهن اظهار کرد: بابت گرفتن یک امتیاز خدا را شکر می کنم. البته شایستگی کسب سه امتیاز را هم داشتیم که متاسفانه شرایط بد جوی روی عملکرد تیم ما هم تاثیر گذاشت. از بازیکنان به خاطر تلاشی که کردند تشکر می کنم. مدت ها است که فوتبال رویش را از ما برگردانده و شانس و اقبال از ما دور شده است. از هوادارنمان عذرخواهی می کنم چرا که ما امیدهایمان را برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا از دست داده ایم.
او ادامه داد: ما از روز اول تصمیم داشتیم فولادی بسازیم که بیشتر از بازیکنان بومی استفاده می کند. همچنین هدف ما ساختن تیمی قابل احترام بود. در بخش زیادی از فصل، توانایی های خودمان را نشان دادیم اما متاسفانه ناخواسته درگیری مشکلاتی شدیم که از روند روبه رشد ما جلوگیری کرد. از مدیرعامل و اعضای هیات مدیره تشکر می کنم که از ما حمایت کردند تا سهمیه آسیایی بگیریم که این اتفاق نیفتاد. وقتی تیمی نتیجه نمی گیرد تمام تقصیرها بر گردن مربی است. من از این موضوع باکی ندارم و مسئولیت فنی تیم با من است.
پورموسوی همچنین گفت: این فولاد با فولاد سال های گذشته فرق دارد. ما تیمی قابل احترام بودیم. بعضی وقت ها هوادران شعارهایی علیه مسئولان باشگاه و مسئولان فنی و برخی بازیکنان سر می دهند که این از روی احساسات آنها است و اگر حساب و کتاب کنند متوجه می شوند که با بضاعتی که داریم موفق بوده ایم. همین ذوب آهن در سال گذشته در بازِ ی های رفت و برگشت فولاد را شکست داده بود اما امروز ذوب آهن به مساوی هم قانع بود. با نوع فوتبالمان نشان دادیم که از هیچ حریفی نمی ترسیم. فکر نمی کنم …

اخبار پیشنهادی:

پورموسوی: شانس و اقبال از ما دور شده است

Let’s block ads! (Why?)