۲ امتیاز در اهواز جا گذاشتیم/دلم برای سپاهان می سوزد

۲ امتیاز در اهواز جا گذاشتیم/دلم برای سپاهان می سوزد

به گزارش خبرنگار مهر ، امیر قلعه نویی عصر امروز بعد از تساوی خارج از خانه تیمش در برابرفولاد خوزستان در نشست خبری پایان بازی اظهار کرد: خوشحالم که دوباره قدم به اهواز گذاشتم. من با این شهر خاطرات فراوانی دارم و همیشه در ذهنم باقی خواهند ماند چرا اولین بار مربیگری را در این شهر به صورت جدی تجربه کردم.
وی افزود: بازی امروز، بازی تمیزی بود. در خصوص مسائل فنی در نیمه اول اصلاً نمی توان صحبت کرد چون باد امکان خوب بازی کردن را از تیم ها گرفته بود. انصافاً از سید سیروس پورموسوی تشکر می کنم که تیم بسیار خوبی ساخته است ولی امروز عدالت در فوتبال رعایت نشد و ما بازی را باید با اختلاف دو گل به پایان می رساندیم.
قلعه نویی بیان کرد: این بازی باید سه بر یک یا چهار بر یک به سود ما به پایان می رسید ولی در نهایت به تساوی رسید ولی باید به بازیکنان یک خسته نباشد بگویم که بازی خوبی انجام دادند. امروز ما در اهواز دو امتیاز را باقی گذاشتیم و رفتیم.
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در خصوص اینکه به نظر شما چرا فولاد خوزستان نتوانست شرایط خوب خود را در ادامه فصل حفظ کند نیز گفت: در مورد جایی که مسئولیت ندارم، صحبت نمی کنم. برای نمونه اگر امروز در مورد استقلال تهران سؤال می کردید، پاسخ نمی دادم ولی دوست دارم در مورد فولاد حرف بزنم. هر تیم و باشگاه سیاستی دارد؛ مثلاً منچستر به دنبال امتیاز است ولی آرسنال به دنبال رو کردن بازیکنان جوان و فروش آنها است. خوزستان هم بازیکنان بی شماری دارد. از حسن نظری گرفته تا ابراهیم قاسمپور و کریم بوستانی. خوزستان اگر برنامه ریزی خوبی برای خود داشته باشد دیگر نیازی ندارد هیچ بازیکنی خارج از استان برای تیم های …

اخبار پیشنهادی:

۲ امتیاز در اهواز جا گذاشتیم/دلم برای سپاهان می سوزد

Let’s block ads! (Why?)