اظهارات فراز کمالوند بعد از تساوی یک بر یک مقابل سپاهان

سرمربی نفت می گوید در سه دیداری که این فصل برابر سپاهان قرار گرفتند موفق به کسب دو برد و یک تساوی شده اند.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :
فراز کمالوند بعد از تساوی یک بر یک مقابل سپاهان در نشست خبری گفت:

بازی سنگینی بود زیرا سپاهان در شرایطی بود که نیاز زیادی به پیروزی داشت. قبل از بازی هم گفتم برای جلوگیری از شائبه با ترکیب کامل به میدان آمدیم و بازیکنان جوان را به میدان نفرستادم. بغلانی و صوفیانی را نداشتیم و عبدالله زاده در هنگام گرم کردن مصدوم شد. با این حال خوب بازی کردیم. در نیمه اول بهتر از سپاهان بودیم اما در نیمه دوم سپاهان حملات زیادی کرد و بازی خیلی خوبی بود و این سومین بازی این فصل ما با سپاهان بود که دو برد و یک مساوی داشتیم.

فراز کمالوند افزود:

هواداران نفت به من لطف زیادی دارند و آبادان سرزمین مادری ام است. هواداران نگران بودند و از من پرسیدند گفتند می مانی یا از نفت می روی؟ گفتم دوست دارم بمانم. گفتم برای اینکه به اهداف مان برسیم نیازمند سازماندهی قوی هستیم. هواداران از من خواستند بمانم و گفتم اگر شرایط وجود داشته باشد می مانم و این قولی بود که به آنها دادم. اینکه بتوانیم تیم قدرتمندی بسازیم. هر مربی آرزوی مربیگری در نفت آبادان را دارد.

سرمربی نفت آبادان در مورد اینکه در دو بازی آینده هم شرافتمندانه بازی خواهید کرد زیرا با تیم هم استانی بازی دارید، گفت:

دو هفته است جوانمردانه بازی می کنیم مسلم بدانید همانطور که امروز با شرف بازی کردیم بازهم این روند را ادامه می دهیم و برای ما فرقی ندارد که چه تیمی در لیگ برتر می ماند. قبل از بازی هم گفتم در بازی با تراکتورسازی و استقلال خوزستان هم شرافتمندانه بازی می کنیم اما اینکه چون هم استانی هستیم بخواهیم پا پس بکشیم درست نیست. امروز هم حرف و حدیث زیادی وجود داشت. همانطور که مردم آبادان جلوی توپ و تانک دشمن ایستادند و از شرف مردم ایران دفاع کردند ما هم از شرف این تیم دفاع می کنیم.

فراز کمالوند در مورد علت بازی نکردن حسین بغلانی گفت:

او یک هفته با تیم تمرین نکرده، به حرف و حدیث ها گوش نکنید. حتی به ام آر آی رفته است.

Let’s block ads! (Why?)