مبارزه با دوپینگ مهمترین نقطه عطف فدراسیون وزنه برداری است

مبارزه با دوپینگ مهمترین نقطه عطف فدراسیون وزنه برداری است
اهواز – ایرنا – دبیر فدراسیون وزنه برداری گفت: مهمترین نقطه عطف فدراسیون وزنه برداری مبارزه جدی با دوپینگ است و با خاطیان این امر برخورد جدی خواهیم کرد.

به گزارش ایرنا محسن بیرانوند روز جمعه در مجمع سالیانه هیات وزنه برداری خوزستان در اهواز اظهار کرد: اگر بنا بود که ۲ سال پیش در مسابقات قهرمانی وزنه برداری کشور تست دوپینگ بگیریم حتی مربیان ورزشکاران نیز از تست دادن فرار می کردند اما امروز همه جامعه وزنه برداری کشور به راحتی با سیستم مبارزه با دوپینگ کنار آمده اند.
بیرانوند در ادامه با گرامیداشت یاد محمدزمان مهمدی، بهمن مطلق و علی علیزاده سه مربی ارزنده خوزستانی وزنه برداری کشورمان افزود: بسیاری از وزنه برداران کشور شاگردان این عزیزان بودند که اکنون در حیات نیستند.
وی ادامه داد: اکنون جامعه ما در هر کاری نیاز مبرمی به اخلاق مداری دارد و اگر قرار باشد رزومه ای از هیات وزنه برداری خوزستان داده شود اتحاد و همدلی در بین اعضای وزنه برداری خوزستان مهمترین عامل در رونق این رشته است.
وی با اشاره به اینکه وزنه برداری خوزستان پارسال در تمامی رده های سنی روی سکو بود که افتخار بزرگی به شمار می رود افزود: پارسال ۶ وزنه بردار از خوزستان در جشنواره وزنه برداری نوجوانان شرکت کردند که یکی از آنها جزو ۲۳ نخبه بود؛ همچنین در مسابقات قهرمانی نوجوانان کشور هیات وزنه برداری خوزستان به مقام دوم رسید. در مسابقات رده سنی جوانان و بزرگسالان نیز خوزستان بار دیگر به مقام اول رسید و در رده پیشکسوتان سوم کشور شدند.
دبیر فدراسیون وزنه برداری گفت: در مسابقات بین المللی نوجوانان آسیا افشین طاهری دو نشان نقره کسب کرد؛ همچنین در رقابت های جوانان آسیا رحمان اورامه دو طلا و یک نقره کسب کرد. در مسابقات جوانان جهان نیز اورامه به دو نشان برنز رسید؛ همچنین در رقابت های بزرگسالان جهان سید ایوب موسوی ۲ نشان نقره …

اخبار پیشنهادی:

مبارزه با دوپینگ مهمترین نقطه عطف فدراسیون وزنه برداری است

Let’s block ads! (Why?)