کواچ در آستانه هدایت بایرن مونیخ

سرمربی کروات باشگاه اینتراخت فرانکفورت، جانشین هاینکس خواهد شد.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :
بایرن مونیخ سرانجام تصمیم خود را گرفت. به گزارش بیلد، نیکو کواچ ، سرمربی کنونی باشگاه اینتراخت فرانکفورت و سابق کرواسی، هدایت بایرن مونیخ را در فصل تابستان برعهده خواهد گرفت و جانشین یوپ هاینکس خواهد شد.
پیش از این سران بایرن مونیخ با گزینه های مختلفی مذاکره کردند که در نهایت کواچ، گزینه نهایی آنها شد. به گزارش خبرنگار بیلد، کواچ طی دو هفته آینده به هواداران مونیخی معرفی خواهد شد. این سرمربی ۴۶ ساله، در حال حاضر با اینتراخت در رده پنجم بوندسلیگا قرار دارد. او فصل گذشته هم این تیم را از سقوط نجات داد. نیکو کواچ که در دوران فوتبالش، پیراهن تیم هایی مثل هرتابرلین، بایرلورکوزن، هامبورگ و بایرن مونیخ را به تن کرد، مربیگری را در آکادمی ردبول سالزبورگ اتریش آغاز کرد. وی اولین تجربه حرفه ای اش را در تیم جوانان کرواسی سپری کرد و سپس به تیم ملی بزرگسالان کرواسی ارتقا یافت. کواچ با تیم ملی کرواسی به جام جهانی ۲۰۱۴ رفت اما در این تورنمنت نتوانست از گروهش صعود کند.
وی از سال ۲۰۱۶، هدایت اینتراخت فرانکفورت را برعهده دارد. نیکو کواچ ، متولد آلمان است اما در دوران فوتبالش ترجیح داد برای تیم ملی کرواسی به میدان برود.

Let’s block ads! (Why?)