محمد انصاری با ترک پرسپولیس راهی اروپا می شود؟

زمستان دو سال قبل پیشنهاد اغوا کننده باشگاه چینی به محمد انصاری آنقدر مسکوت ماند که این بازیکن بی سر و صدا چاره ای جز تن دادن به مقاومت باشگاه نداشت و حتی نتوانست خیلی جدی به این مساله فکر کند.

تیتر۲۰ – آن روزها هم انصاری بدش نمی آمد با قراردادی پنج شش برابر مبلغ قراردادش در پرسپولیس راهی چین شود و خیلی زود بار خودش را ببندد اما باشگاه و برانکو با اعلام نیاز به این بازیکن باعث شدند انصاری بماند. به زودی اما قرارداد انصاری با پرسپولیس به پایان می رسد و می تواند بدون اجازه هم پول بهتری بگیرد هم تجربه و چالش جدیدی را خارج از مرزهای ایران آغاز کند. انصاری به عنوان بازیکنی ملی پوش و همچنان موفق و بدون نوسان از مدت ها قبل پیشنهاد های مختلفی گرفته و هیچ بعید نیست به یکی از آنها جواب مثبت بدهد.
گفته می شود این بازیکن خوش اخلاق و موثر از لیگ کرواسی و بلژیک پیشنهاد دارد و یک باشگاه قطری نیز حاضر است به انصاری بابت فقط یک فصل چیزی در حدود ۶ میلیارد تومان پرداخت کند. انصاری مدتی قبل گفته بود شرایط پرسپولیس و محرومیتش را در نظر می گیرد اما بعید است او به این زودی ها تصمیم نهایی اش را عملی کند. اگر انصاری در فهرست جام جهانی قرار بگیرد حتی بازی هم نکند شاید پیشنهادهای بهتری دریافت کند و اگر به میدان برود که اوضاع کاملا متفاوت خواهد بود.
هر چند از دست دادن انصاری با توجه به دو پسته بودنش و ثباتی که دارد می تواند یک ضربه بزرگ برای پرسپولیس باشد اما اگر این بازیکن پیشنهاد اروپایی داشته باشد شاید برای پیشرفت جدایی را انتخاب کند که در این صورت نمی توان به او ایرادی گرفت و تصمیمش کاملا منطقی خواهد بود./ایلنا

Let’s block ads! (Why?)