بوفون: بازهم می گویم پنالتی مشکوک بود/ داور می خواست قهرمان بازی شود

بوفون: بازهم می گویم پنالتی مشکوک بود/ داور می خواست قهرمان بازی شود

به گزارش ایسنا و به نقل از مدیاست، یوونتوس با وجود این که توانست شکست سه بر صفر برابر رئال مادرید را در برنابئو جبران کند اما پنالتی که داور انگلیسی در دقایق پایانی گرفت باعث حذف شدن تیم ایتالیایی و صعود رئال مادرید به دور بعد شد.
بعد از پنالتی جان لوئیجی بوفون، سنگربان یوونتوس به شدت به داور بازی اعتراض کرد و همین باعث شد تا او از بازی هم اخراج شود.
کاپیتان یوونتوس بعد از بازی سخنان تندی را علیه داور بر زبان آورد. او بازهم به سخنان اعتراض آمیز خود ادامه داد و این بار در برنامه ای تلویزیونی به تفصیل در این باره سخن به میان آورد.
بوفون گفت : اصلا نمی خواهم رفتار خودم را توجیه کنم. من انسان دو رو و منافقی نیستم و اگر دوباره در چنین شرایط قرار گیرم همان رفتار را تکرار می کنم هر چند که به ضرر من باشد. سناریوی آن شب بسیار شک بر انگیز بود و نمی توانستم ساکت بنشینم و نظاره گر باشم. داور می خواست قهرمان بازی شود.
او ادامه داد: داستان به محض پایان بازی تمام شد. بعد از بازی گفتم که دیگر کینه ای نسبت به داور انگلیسی ندارم و برای او آرزوی موفقیتمی کنم. شاید اگر او کمی تجربه داشت آن پنالتی را نمی گرفت. من نگفتم که پنالتی درست نبود، بلکه گفتم که مشکوک بود. ۳۰ ثانیه قبل از پایان بازی و گرفتن چنین پنالتی عجیب بود. بهتر بود که داور بازی را ادامه می داد. دیداری تاریخی برای بازیکنان یوونتوس در حال رخ دادن بود اما آن پنالتی اجازه نداد که کامل شود. بعد از آن پنالتی احساس کردم که ظلمی در حال رخ دادن است و ما را فریب می دهند و این گونه بود که اعتراض کردم.
بوفون در پایان سخنان خود، گفت : شاید می توانستم رفتار بهتری از خود نشان دهم اما …

اخبار پیشنهادی:

بوفون: بازهم می گویم پنالتی مشکوک بود/ داور می خواست قهرمان بازی شود

Let’s block ads! (Why?)