آژیر دلواپسی برای تیم ملی

      هیچ دیدگاهی برای آژیر دلواپسی برای تیم ملی ثبت نشده
می گفتند «شایعه» است و دادستانی را چه به فوتبال؟ با این حال آنهایی که نزدیک به مهدی تاج و فدراسیون فوتبال بودند می دانستند که خیلی هم شایعه نیست!

روزنامه شرق: می گفتند «شایعه» است و دادستانی را چه به فوتبال؟ با این حال آنهایی که نزدیک به مهدی تاج و فدراسیون فوتبال بودند می دانستند که خیلی هم شایعه نیست! دیروز رسما این خبر عجیب تأیید شد. داستان درباره احضار مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال ایران، به دادستانی است؛ آن هم برای ارائه توضیحات به این پرسش که چرا مسعود شجاعی به تیم ملی ایران دعوت شده است؟! دادستانی با ارسال یک نامه محرمانه به «وزارت ورزش» و «فدراسیون فوتبال» از وزیر ورزش و رئیس فدراسیون فوتبال توضیح خواسته؛ درخواستی که البته بیشتر به نظر می رسد جنبه توبیخ داشته و به این دو نهاد برای دعوت از مسعود شجاعی به تیم ملی هشدار داده شده است.
مسعود بد شد، احسان خوب

قبل از اینکه پاسخ سؤال بالا داده شود ابتدا باید دوباره داستان مسعود شجاعی مرور شود؛ ماجرا مربوط به زمانی است که این ملی پوش ایرانی در باشگاه پانیونیوس یونان بازی می کرد؛ این تیم به غیر از مسعود شجاعی، احسان حاج صفی را هم در ترکیب داشت. برای اولین بار در تاریخ این باشگاه، پانیونیوس به افتخار مهمی رسید و به لیگ اروپا رفت؛ آن هم با آن شرایط بد اقتصادی در یونان. از بخت بد، آنها به تیم مکابی اسرائیل خوردند و از همان زمان می دانستند که نمی توانند از بازیکنان ایرانی شان در سفر به اسرائیل استفاده کنند. مسعود بازی اش در این تیم گل کرده بود و احسان هم به عنوان یک بازیکن فیزیکی، مهره ارزشمندی به شمار می آمد. پانیونیوس در اسرائیل نتیجه بدی گرفت، ولی امید زیادی داشت تا در یونان این رقیب را ببرد و خودش به مرحله بعدی صعود کند. اصل داستان از همین جا رقم خورد؛ باشگاه با تهدید مسعود شجاعی و احسان حاج صفی، به بازیکنان …

اخبار پیشنهادی:

Let’s block ads! (Why?)