ایران قهرمان مسابقات بین المللی جام فجر در بخش زنان شد

ایران قهرمان مسابقات بین المللی جام فجر در بخش زنان شد

کرج – ایرنا – جمهوری اسلامی ایران عنوان قهرمانی دهمین دوره مسابقات بین المللی جام فجر به میزبانی البرز در بخش زنان را کسب کرد.

به گزارش ایرنا، در پایان دهمین دوره مسابقات بین المللی تکواندو جام فجر در گروه زنان، تیم ایران بر سکوی قهرمانی ایستاد، جمهوری آذربایجان نائب قهرمان شد و افغانستان عنوان سومی را به خود اختصاص داد.
این دوره از رقابت ها با حضور تیم هایی از کشورهای ایران، افغانستان، پاکستان، آذربایجان، هند، روسیه و سوریه در سالن انقلاب شهر کرج برگزار شد.
در پایان این دوره از رقابت ها، در بخش تیمی زنان ایران با کسب ۵۶ امتیاز قهرمان شد و تیم های آذربایجان و افغانستان نیز به ترتیب بر سکوی دومی و سومی ایستادند.
همچنین تیم های روسیه، سوریه و پاکستان به ترتیب در رده چهارم تا ششم جدول رده بندی قرار گرفتند.
بیست و نهمین دوره مسابقات بین المللی تکواندو جام فجر در بخش مردان و دهمین دوره این مسابقات در بخش زنان با حضور ۱۸۷ تکواندوکار از روز شنبه به مدت ۲ روز در سالن انقلاب شهر کرج برگزار می شود.
در این دوره از رقابت ها، ۲۰ تیم از کشورهای عراق، ایران، افغانستان، لبنان، ارمنستان، پاکستان، تاجیکستان، روسیه، سوریه، قزاقستان، عمان و هند شرکت دارند.
این دوره از مسابقات در گروه مردان در اوزان ۵۴-، ۵۸-، ۶۳-، ۶۸-، ۷۴-، ۸۰-، ۸۷- و ۸۷+ کیلوگرم و در گروه زنان در ۸ وزن ۴۶-، ۴۹-، ۵۳-، ۵۷-، ۶۲-، ۶۷-، ۷۳- و ۷۳+ کیلوگرم برگزار می شود.
مسابقات جام فجر G1 است و به دارندگان مدال طلا، نقره و برنز به ترتیب ۱۰، ۶ و ۳٫۶ امتیاز برای افزایش رنکینگ المپیک تعلق می گیرد.
امیراسکندری، حسن صادقی و شفیع رستمی از بلژیک، رامل جمالوف و گوندُز عبدالایف از آذربایجان، عبدل صبور عمری و سید صادق هاشمی از افغانستان، هاکان باگتاس از آلمان، رضا شجاعی از اتریش، داولات میرزایف از تاجیکستان، …

اخبار پیشنهادی:

ایران قهرمان مسابقات بین المللی جام فجر در بخش زنان شد

Let’s block ads! (Why?)