مذاکره پنهانی شفر با ۴ ستاره داخلی و خارجی

دریافت خبر : شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۲

مذاکره پنهانی شفر با 4 ستاره داخلی و خارجی
گفته می شود سران باشگاه استقلال به مربی آلمانی خود اختیار تام دادند با توجه به مطلع بودن از بودجه فصل آتی، شرایط مالی ستاره هایی که تمایل به حفظ آنها را دارد خود تعیین و اعلام کند.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز ، گفته می شود سران باشگاه استقلال به مربی آلمانی خود اختیار تام دادند با توجه به مطلع بودن از بودجه فصل آتی، شرایط مالی ستاره هایی که تمایل به حفظ آنها را دارد خود تعیین و اعلام کند.
از همین رو مربی آلمانی در مذاکرات خود به خصوص با مهره های خارجی با فراغ بال از بهبود شرایط مالی صحبت کرد تا رضایت آنها برای ماندن را جلب کند.
شکست در بازی رفت مقابل ذوب آهن در دور رفت پلی آف لیگ قهرمانان آسیا باعث شد آسمان اردوی آبی ها بار دیگر ابری شود به خصوص در فاصله چند روز تا آخرین بازی فصل که توأم شد با بازی برگشت مقابل حریف اصفهانی در چالش آسیایی و افزایش شایعات پیرامون جدایی تعداد زیادی از مهره های کلیدی این فصل استقلال که افکار وینفرد شفر و مدیران باشگاه را به خود معطوف کرده است. نزدیک به دو ماه پروسه تمدید قرارداد مرد آلمانی با باشگاه تهرانی به طول انجامید، پروسه ای که صبح روز فینال حذفی و اولین قهرمانی شفر در ایران به نتیجه رسید تا خیال طرفداران پرشمار این تیم از این ماجرا آسوده شود اما هنوز شادی این اتفاق تمام نشده بود که شایعات پیرامون جدایی چند تن از ستاره های کلیدی و جوان تیم بار دیگر بر نگرانی ها افزود. موضوعی که توسط خود شفر هم تأیید شد و این واکنش او را در پی داشت که اگر بازیکنانی چون وریا غفوری، امید ابراهیمی و سیدحسین حسینی در استقلال نمانند او نیز نمی ماند.
ادعای شفر در خصوص اینکه باشگاه باید به هر نحوی شده ستاره های تیم را حفظ کند با توجه به نزدیک شدن بهبازی رفت با ذوب آهن چندان مور توجه قرار نگرفت اما در بازگشت از اصفهان مرد آلمانی که دوست نداشت کار را به اما و اگر بسپارد خود شخصاً دست …

اخبار پیشنهادی:

مذاکره پنهانی شفر با 4 ستاره داخلی و خارجی

Let’s block ads! (Why?)