به معنای واقعی یک تیم بودیم/ عملکرد کادر فنی دختران و پسران رضایت بخش بود

خبرگزاری میزان- دبیر فدراسیون کاراته گفت: در رقابت های قهرمانی آسیا ژاپن به معنای واقعی یک تیم بودیم و خداراشکر نتیجه خوبی به دست آوردیم.

محسن آشوری در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص نتایج تیم های رده سنی پایه کاراته ایران در رقابت های قهرمانی آسیا ژاپن اظهار داشت: یک مجموعه متحد و همدل را به این رقابت ها اعزام کردیم و به معنای واقعی یک تیم بودیم و خداراشکر نتیجه خوبی به دست آوردیم. از تلاش بچه ها بسیار راضی بودم و یکسری اشکالات جزئی وجود دارد که آن هم به مرور حل خواهد شد.
وی افزود: از امروز مسابقات قهرمانی آسیا برای ما تمام شده و به رقابت های بلغارستان فکر می کنیم. کاراته کا های ایران باید در رقابت های پیش رو تمام امتیازات را درو کنند تا ضمن کسب جایگاه خوب در رنکنیگ، حداکثر سهمیه حضور در المپیک آرژانتین را کسب کنیم.
دبیر فدراسیون کاراته در پاسخ به این سوال که آیا از عملکرد کادر فنی دختران و پسران رضایت دارد، گفت: کادر فنی تیم های دختران و پسران رده های سنی ایران مخلصانه و با تمام توان کار کردند و در تمام لحظات با فدراسیون هماهنگ بودند. از عملکرد مربیان رضایت دارم و به آن ها خسته نباشید می گویم.
آشوری در خصوص اینکه بخشی از هزینه های اعزام به ژاپن را متحمل شده است، تصریح کرد: فدراسیون کاراته در سال گذشته اعزام های بسیاری داشته و امسال هم مسابقات زیادی پیش رو ما است و سعی کردیم در جا هایی که لازم بود، در حد توان کمک کنیم. تمامی هزینه های این سفر را وزارت ورزش و جوانان تقبل کرد.
وی در خصوص استعفای مهران بهنام فر در پایان این رقابت ها خاطرنشان کرد: از عملکرد بهنام فر رضایت داریم و من به عنوان مدیر سازمان تیم های ملی از او خواهش می کنم که کارش را در تیم جوانان ادامه دهد.
انتهای پیام/

Let’s block ads! (Why?)