نتایج جوانان نزدیک به پیش بینی ما بود/ از عملکرد نوجوانان راضی نیستم

خبرگزاری میزان- مدیر سازمان تیم های ملی جودو گفت: از نتایج تیم جوانان در رقابت های قهرمانی آسیا راضی هستیم و آنها نزدیک به پیش بینی ما عمل کردند.

محمدرضا رودکی در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص نتایج تیم جودوی جوانان در میدان آسیایی لبنان اظهار داشت: از نتایج تیم جوانان رضایت داریم و کسب یک طلا، یک نقره و چهار برنز به پیش بینی های ما نزدیک بود. تا ۸۰ درصد به چیزی که می خواستیم رسیدیم و شرایط خوب بود.
وی ادامه داد: قلی پور هم می توانست در رقابت های قهرمانی آسیا جوانان به مدال برسد تا پیش بینی ما صد در صد درست شود، اما به هر حال جذابیت های جودو همین است و نمی شود همه چیز طبق خواسته ما پیش برود.
مدیر سازمان تیم های ملی درباره عملکرد تیم نوجوانان افزود: تیم نوجوانان بسیار ضعیف عمل کرد، اما در این رده سنی بیشتر مسابقات برای کسب تجربه است و زیاد به کسب نتیجه فکر نمی کنیم. اکثر کشور ها در این رده سرمایه گذاری کردند و ما هم تلاش می کنیم تا جودوکار های این رده سنی را به سطح بین المللی برسانیم.
رودکی با اشاره به اینکه تیم بزرگسالان طبق پیش بینی های کمیته فنی در مسابقات شرکت می کند، تصریح کرد: فاصله زیادی بین نفرات اصلی و جوان تیم ملی بزرگسالان وجود دارد و برنامه کادر فنی این است که نفرات جوان به رقابت های برون مرزی اعزام شوند. به همین خاطر نفرات جوان را به رقابت های روسیه اعزام کردیم تا محک بخورند.
انتهای پیام/

Let’s block ads! (Why?)