گرندپری چین میدان سنگینی است/ صلاح نبود مولایی در این رقابت ها شرکت کند

خبرگزاری میزان- سرمربی تیم ملی جودو گفت: مولایی یک مصدومیت جزئی از ناحیه دنده داشت و هم فشار تمرینات بدنسازی روی او زیاد بود و صلاح نبود در چین روی تاتامی برود.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، تیم ملی جودو با ۴ جودوکار شب گذشته تهران را به مقصد چین ترک کرد تا در رقابت های گرندپری شرکت کند. علیرضا خجسته در منهای ۶۶ کیلوگرم، محمد محمدی بریمانلو در منهای ۷۳ کیلوگرم، وحید نوری در وزن منهای ۹۰ کیلوگرم و جواد محجوب در به اضافه ۱۰۰ کیلوگرم ترکیب تیم جودوی ایران در این رقابت ها را تشکیل می دهند و محمد منصوری هم هدایت این تیم را بر عهده دارد.
محمد منصوری در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص نفرات اعزامی به گرندپری چین اظهار دشت: قاسم نوری زاده به علت مشکل روادید نتوانست تیم را همراهی کند و به همین خاطر با ۴ جودوکار به این رقابت ها آمدیم. گرندپری چین جزو رقابت های سخت و با کیفیت محسوب می شود و ملی پوشان میتوانند تجارب گران بهایی از این میدان سنگین کسب کنند.
وی با اشاره به اینکه سعید مولایی با هماهنگی کادر فنی در این رقابت ها غایب است، تصریح کرد: سعید یک مصدومیت جزئی از ناحیه دنده داشت و هم فشار تمرینات بدنسازی روی او زیاد بود و صلاح نبود در چین روی تاتامی برود.
منصوری ادامه داد: مولایی با ما تمرین می کند و طبق برنامه کادر فنی در حال آماده سازی است و هیچ مشکلی وجود ندارد. به امید خدا از رقابت های بعدی همراه تیم خواهد بود.
سرمربی تیم ملی جودو در پاسخ به این سوال که آیا در رقابت های گرندپری کرواسی شرکت می کنند یا خیر، گفت: در برنامه کادر فنی حضور در رقابت های کرواسی قرار دارد و امیدوارم شرایط مهیا باشد تا در این مسابقات هم شرکت کنیم.
انتهای پیام/

Let’s block ads! (Why?)