لشکرکشی کت وشلواری ها برای فتح مسکو!/ دستگاه های نظارتی پاسخگو حراج بیت المال باشند

دریافت خبر : شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۷:۴۲

لشکرکشی کت وشلواری ها برای فتح مسکو!/ دستگاه های نظارتی پاسخگو حراج بیت المال باشند

سرویس ورزش مشرق – تا چند روز دیگر رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال در روسیه شروع خواهد شد. حالا تمامی اذهان متوجه این رویداد بزرگ است و بی تردید دل آحاد ملت همراه و همسفر با تیمی است که باید خود را برای مصاف های دشوار جهانی آماده کند. الان نیز شاگردان کی روش در روسیه به سر می برند تا بتوانند آرزوی دیرینه صعود به مرحله دوم این دیدارها را عملی کنند.
در این بین، انتشار برخی اخبار در رسانه ها مبنی بر فهرست بلندبالایی از مسافران غیرمرتبط به جام جهانی، موجی از ملامت و تاسف را در سطح کشور به وجود آورد. اتفاقی که انتظار می رفت از اساس کذب باشد و فدراسیون فوتبال یا افراد حاضر در آن فهرست، ماجرا را تکذیب کنند؛ اما نه تنها چنین نشد، بلکه هر روز بر نفرات آن اضافه شد و اکنون خبرها از حضور حدود ۲۰۰ نفر در این کاروان حکایت دارد که یک حساب سرانگشتی، رقمی حدود ۵ میلیارد تومان از بیت المال را نشان می دهد. البته، فدراسیون تا این لحطه، نه خبر را تائید کرده و نه تکذیب که همین سکوت، خود گویای بسیاری از ماجراها است.

در این زمینه بیشتر بخوانید:
نمایندگان مجلس به جام جهانی اعزام نمی شوند
سفر تفریحی وزارتی ها به روسیه در روزهای سخت اقتصادی!
بیچاره ورزش که طفل سرراهی است!

مروری بر این فهرست، نشان می دهد عمده افراد، مدیران و کارمندان کت وشلواری هستند که مشخص نیست چه ماموریتی در این سفر پرهزینه دارند. این افراد را باید نماد بوروکراسی حجیم و بی در و پیکر ورزش دانست که محصولش، نابه سامانی ها و آشفتگی های همیشگی است. این افراد که از هر صنف و گروهی و از سطوح مختلف مدیرکل تا منشی مدیرکل در آن به چشم می خورد، تا کنون چه …

اخبار پیشنهادی:

لشکرکشی کت وشلواری ها برای فتح مسکو!/ دستگاه های نظارتی پاسخگو حراج بیت المال باشند

Let’s block ads! (Why?)