این سرخابی نیست؛ سیاه و سفید

دریافت خبر : یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۷:۴۹

برخی سایت ها ویدیویی از برانکو را در یک محفل خانوادگی در ایران منتشر کرده اند که او در حال دست زدن است و اندکی هم حرکاتش موزون.

آی اسپورت: برخی سایت ها ویدیویی از برانکو را در یک محفل خانوادگی در ایران منتشر کرده اند که او در حال دست زدن است و اندکی هم حرکاتش موزون. او که کروات است و مصون از چنین اتهام هایی که مصرف داخلی دارد و البته نیازی نیست نوشته شود چه او و چه شفر و دیگر شرکای خارجی همواره به اعتقادات و فرهنگ ما ایرانی ها احترام گذاشته اند و نیازی نیست هم ویدیوی حضورشان در مزار شهدا و ادای احترام شان به یادبود شهدا و یا همواره توجه کردن های ویژه شان به جانبازان در کنار زمین و در اوج استرس را منتشر کرد.
آن چه می بینیم سیاه و سفید است نه سرخابی. آن چه می بینیم هشداری است به خودمان و آن چه می شنویم صدای زنگ خطر. اگر به دنبال ماهی گرفتن از آبی گل آلود هستیم و مته به خشخاش گذاشتن این را هم خوب آویزه چشم و گوش مان کنیم که در این فوتبال باید کمی به حریم خصوصی افراد نیز احترام گذاشت و از برخی خط قرمزها عبور نکرد.
این که مربی یا بازیکنی ولو ایرانی یا خارجی و چه در عضویت تیم ایرانی و چه تیم خارجی اردوی تیمش را بدون هماهنگی و مجوز به مقصد ناکجاآبادها ترک کند و یا حتی در اردو هم شب زنده داری کند قصه اش با این که یک مربی خارجی در محفلی خانوادگی رویت شود و دستی هم بزند زمین تا آسمان فرق می کند. حال بهتر است برخی رسانه ها که برای کلیک بیشتر مبادرت به انتشار چنین ویدیوهایی می کنند خوب بدانند که حالا نه برانکو و فلان مربی یا ورزشکار مشهور سرخابی که با انتشار این ویدیوها، حریم خصوصی مردم و خانواده های شان را به بهانه تخریب یک چهره سرشناس تخریب کرده اند و به نمایش عمومی گذاشته اند.
متاسفانه گاهی برخی برای کلیک و جذب مخاطب بیشتر در این فضای حتی رسانه ای و نه …

اخبار پیشنهادی:

Let’s block ads! (Why?)