به روز رسانی می شود/روسیه یک – ایران یک؛ همه چیز مساوی شد

تیم ملی ایران در نهمین مسابقه خود در رقابت های لیگ ملت های والیبال برابر روسیه قرار گرفت.

به گزارش فارس، تیم ملی ایران در آخرین بازی هفته سوم رقابت های لیگ ملت های والیبال در اوفا آرنا از ساعت ۱۸:۳۰ برابر تیم ملی روسیه قرار گرفت.
ایگور کولاکوویچ برای شروع مسابقه از سعید معروف، امیر غفور، علی شفیعی، سامان فائزی، فرهاد قائمی، میلاد عبادی پور و مهدی مرندی استفاده کرد.
ست نخست؛ ۳۰ بر ۲۸ به سود ایران
روس ها از همان ابتدای بازی با استفاده از شرایط میزبانی توانستند عملکرد بهتری نسبت به ایران داشته باشند. تیم ها در امتیاز ۸ بر ۶ به سود روسیه به وقت استراحت فنی اول رفتند. برتری روس ها موجب شد تا در وقت استراحت فنی دوم هم نتیجه بازی ۱۶ بر ۱۲ به سود آنها باشد. این ست در نهایت با نتیجه ۳۰ بر ۲۸ به سود ایران تمام شد.
ست دوم؛ ۲۵ بر ۲۳ به سود روسیه
در شروع ست دوم هم روس ها عملکرد بهتری داشتند و در امتیاز ۸ بر ۶ به سود روسیه تیم ها به وقت استراحت فنی اول رفتند. وقت استراحت فنی دوم زمانی فرارسید که نتیجه بازی ۱۶ بر ۱۵ به سود ایران بود. این ست در نهایت با نتیجه ۲۵ بر ۲۳ به سود روسیه تمام شد.
تیم روسیه میزبان تا قبل از دیدار با ایران با ۵ برد کسب کرده بود.این در حالی است که ایران پیش از این بازی تنها ۳ پیروزی به دست آورده بود. ایران و روسیه پیش از این ۱۳ مرتبه برابر یکدیگر قرار گرفته بودند که در این میان ۳ پیروزی سهم ایران بوده است.
برنامه تیم ملی ایران در ادامه رقابت های لیگ ملت های والیبال به شرح زیر است:
* هفته چهارم: ۲۵ تا ۲۸ خرداد
گروه پانزدهم: آمریکا(میزبان)، صربستان ، لهستان و ایران
شنبه ۲۶ خردادماه: ساعت ۳ بامداد: لهستان – ایران
شنبه ۲۶ خردادماه: ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه: ایران – صربستان
دوشنبه ۲۸ خردادماه: ساعت ۳ بامداد: آمریکا – ایران

Let’s block ads! (Why?)