نوازی: نباید از تیم ملی فوتبال انتظار زیاد داشت

دریافت خبر : دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۷:۴۸

بازیکن پیشین تیم ملی گفت: متأسفانه نتوانستیم همانند دیگر تیم های حاضر در جام جهانی، با تیم های صاحبنام بازی کنیم و نباید انتظار زیادی از تیم ملی مان داشته باشیم.

خبرگزاری مهر: محمد نوازی در خصوص شرایط تیم ملی ایران اظهار داشت: بدون بازی های تدارکاتی خوب باید به مصاف مراکش برویم. ما تنها یک بازی خوب انجام دادیم و آن هم با ترکیه بود. متأسفانه به دلیل مشکلاتی که داشتیم، نتوانستیم با تیم های صاحبنام، بازی های تدارکاتی برگزار کنیم و حالا با این شرایط نباید انتظار زیادی از تیم ملی کشورمان داشته باشیم. در هفته های گذشته شاهد بودیم تیم های حاضر در جام جهانی، مرتباً بازی های تدارکاتی برگزار می کردند تا بتوانند نقاط ضعف خود را پوشش و به آمادگی کامل برسند.
وی ادامه داد: تنها بازی خوبی که انجام دادیم با ترکیه بود که آن را هم واگذار کردیم و البته فکر می کنم کادر فنی به نقاط ضعف تیم خود پی برد و حالا باید بدون بازی تدارکاتی و با انجام تمرین های خوب، این ضعف ها را برطرف کند تا بتوانیم مقابل مراکش که سخت ترین بازی ما خواهد بود، عملکرد قابل قبولی داشته باشیم.
بازیکن پیشین تیم ملی در پاسخ به این سؤال که عمده ترین نقطه ضعف تیم ملی ما چیست؟ گفت: متأسفانه در خط دفاعی عملکرد خوبی نداشتیم و مطمئناً اگر به بازیکنان سرعتی همانند کریس رونالدو برسیم، شرایط برای ما سخت خواهد شد. مراکش هم یک تیم بسیار خوب است که چند بازیکن سرعتی دارد و آنها می توانند برای ما دردسرساز شوند و کی روش باید برای مهار این بازیکنان سرعتی تدبیری بیندیشد تا به راحتی دروازه ما باز نشود.
نوازی تصریح کرد: عملکرد گروهی ما در مقابل ترکیه بد نبود، بخصوص در نیمه دوم که بیشتر رو به جلو بازی کردیم و امیدوارم بتوانیم بهتر از گذشته مقابل حریفانمان ظاهر شویم؛ اگرچه کار سختی داریم و اعتقاد دارم نباید انتظار زیادی از تیم ملی مان داشته باشیم، هرچند …

اخبار پیشنهادی:

Let’s block ads! (Why?)