شرط حضور در مجمع فوتبال داشتن مسئولیت حقوقی است

فوتبال خوزستان که این روزها شاهد تحولاتی از جمله چهارتیم شدن در لیگ برتر و مشکلات مالی تیم استقلال خوزستان بوده است، امروز مجمع انتخابات ۴ساله خود را در حالی برگزار کرد که شاهد بی احترامی شاگردان به مربی خود بود…
ورودی خوزنا_حدیث کریمی، فوتبال خوزستان این روزها شاهد تحولاتی از جمله چهارتیم شدن در لیگ برتر و مشکلات مالی تیم استقلال خوزستان بوده است امروز مجمع انتخابات ۴ساله خود را در حالی برگزار کرده که شاهد بی احترامی شاگردان به مربی خود《حسن سالمی》 بود. مربی که تنها به عنوان یک فوتبالی در این جلسه می خواست حضور داشته باشد. او که دوران بازیگری خود را در تیم های تاج اهواز، نیرواهواز، نورداهواز، منتخب خوزستان و سپس مدرس بنام کنفدراسیون فوتبال آسیا و بعد هم فیفا و مسئول سابق کمیته آموزش هیات فوتبال برعهده است در کارنامه خود یدک می کشد امروز اینگونه مورد بی احترامی قرار گرفت.
مربی پیشکسوت فوتبال خوزستان با بیان این که با شنیدن خبر برگزاری مجمع هیات فوتبال استان امروز انجام می شود، اظهار می کند: خود را به عنوان یک فوتبالی دانستم و گفتم در این جلسه شرکت کنم و زمانی که در سالن نشستم آقای قاسمی دبیر هیئت گفتند شما حق ندارید در این جلسه باشید.
حسن سالمی ادامه می دهد: گفتم مگر چه کسی باید این حق را بدهد و چه کسی حق را ندهد؛ گفت فقط اعضای مجمع هستند، بنده هم در پاسخ گفتم به عنوان یک معتمد روی صندلی این سمت سالن می نشینم، گفت نه با این عنوان هم نمی توانید بنشینید؛ در پاسخ به او گفتم شما هر کاری کنید بنده از سالن بیرون نمی روم.
مدرس کنفدراسیون فیفا تصریح می کند: او گفت من مودبانه می گویم و من هم گفتم مودبانه می گویم بیرون نمی روم، و بعد رفت و آقای کاشانی نماینده وزیر ورزش و جوانان آمد؛ او به جهت شناختی که از بنده داشت با احترام صحبت کرد و من هم به او گفتم بنده نه با آقای طالقانی و نه به رای دهندگان کاری ندارم؛ فقط با آقای بهاروند نماینده فدراسیون کار دارم که او شاگرد بنده بوده هر چند که خود آقای طالقانی هم از شاگردان بنده بود، تنها با آقای بهاروند می خواهم صحبت کنم، او در پاسخ گفت: بنده به شما قول میدم بعد از اینکه بیرون آمدید، اجازه بدهد با شما صحبت کند و به خاطر اینکه آقای کاشانی محترمانه گفتن از جلسه بیرون آمدم و جلسه که تمام شد با او صحبت کرده ام.
سالمی اذعان می کند: آیا کار درستی انجام داده اند؟ با توجه به اینکه همه این افراد شاگردان بنده بودند به اضافه آقای طالقانی و بهاروند، من را از جلسه بیرون کردند برای چه؟ مگر من می خواستم چه کار کنم؟
تنها اعضای مجمع و خبرنگاران می توانند شرکت کنند
رئیس جدید هیات فوتبال خوزستان که امروز مجددا به عنوان سکاندار این هیات به مدت چهار سال انتخاب شد، در پاسخ به اینکه علت اجازه حضور حسن سالمی مدرس فیفا در جلسه را نداده اند چیست، با بیان اینکه در مجمع هیئت فوتبال فقط اعضای مجمع و خبرنگاران می توانند ورود کنند که جای معینی دارند مابقی باید در لابی بمانند تا جلسه مجمع به پایان برسد، اظهار می کند: ایشان بر صندلی یکی از اعضای مجمع نشستند که به وی تذکر دادند که شما نباید اینجا بنشینید تشریف ببرید بیرون ، اگر کاری دارید یا صحبتی با نایب رئیس فدراسیون دارید او به شما وقت می دهد و شما را می بینند.
عبدالکاظم طالقانی در پاسخ به اینکه چرا به عنوان نماینده مربیان از حسن سالمی عنوان اعضای مجمع دعوت نشد عنوان می کند: مجمع تعریفی دارد در اساسنامه آمده است که هر فردی با مسئولیت حقوقی که دارد همانند رئیس باشگاه، رئیس هیئت باشگاه های برتر استان سه تیم اول آن و تیم های کشوری این ها چون به لحاظ حقوقی نام شان مشخص است فقط می توانند شرکت کنند و همچنین وقتی پورموسوی بهترین مربی ما در تیم فولاد خوزستان است دلیلی نداشته که برای این کار آقای سالمی انتخاب شود؟
به گزارش خبرنگار خوزنا در این مجمع نیز یکی از کاندیدا به نام دریکوندی که به نحوه برگزاری مجمع معترض بود، پس از بیان نظرات خود، مجمع را به نشانه اعتراض ترک کرد که این اعتراض حکم انصراف او از ادامه حضور در مجمع را داشت.

Let’s block ads! (Why?)